Bioloģiskā produkcija

 

Kopš 2014. gada 3 Novembra SIA Liellopu izsoļu nams ir reģistrējies un atzīts kā Bioloģiski sertificēts uzņēmums. Sertifikāta nr: 04-230/17.

 

Latvija ir viena no retajām Eiropas savienības valstīm, kas var nodrošināt vismaz 95% tajā audzēto dzīvnieku un zīdītājmāšu turēšanu un ēdināšanu dabīgās pļavās. 70% no Latvijā esošajam gaļas liellopu un krustojumu saimniecībām ir saņēmušas starptautiski atzītu bioloģisko sertifikātu, kas dod pircējam un patērētājam garantiju, ka dzīvnieki ir audzēti atbilstoši Eiropas savienībā esošajām bioloģiskajam prasībām.

Dzīvnieki tiek kauti Latvijā,  visaugstākās  kvalitātes- higiēnas prasības ievērojošu (BRC sertifikāts) bioloģiski sertificētā kautuvē, kura ievēro HAACCP prasības produkcijas kvalitātei. 

Kurai ir arī HALAL sertifikāts kaušanai saskaņā ar reliģisko kopienu tradīcijām. 

Mēs spējam piedavāt bioloģiskus galas liellopu un piena liellopu karkasus klientiem. Kaujot bioloģiskā kautuvē Latvijā un piegādajot kautķermeņus klientiem.

Katru mēnesi realizējam aptuveni no 70 000 kg līdz 100 000 kg bioloģisko gaļu.

Maksāts tiek par kautķermeni un cenas ir atkarīgas no liellopa kvalitātes. Par kvalitatīviem liellopiem- govīm, kam izkavums ir vismaz 200 kg cenas ir no 2,40 Euro/kg līdz 3,35 Euro/kg

Sīkāka informācija par pieteikšanos ir piejama pie Kristīnes - mob: +371 25622889

2018.12.02