Izsoles
Izsoles tiek rīkotas gaļas šķirņu buļļiem un telēm līdz 11 mēnešu vecumam. 1 MĒNESI PIRMS IZSOLĒM DZĪVNIEKIEM NEDRĪKST MAINĪT NOVIETNI! Veterinārais apliecinājums OBLIGĀTS! Aizpildot pieteikumu apliecinu, ka piekrītu SIA Liellopu izsoļu nams nolikumam.
Liellopu piegādes dokuments

Līdz ar 2022. gadu ieviešam jaunu dokumentu – liellopu piegādes dokuments (excel), kurš būs nepieciešams, lai pārvietotu lopus no saimniecības uz Liellopu izsoļu namu.

Dokuments apvienos divus dokumentus vienā, kas ir dzīvnieku pārvietošanas deklarācija un pavadzīme. Šo dokumentu aizpildītu būs jādot līdzi pārvadātājam, vai ja vedīsiet paši, jānodod Liellopu izsoļu nama darbiniekiem. Tālāk būs, kā visu laiku, pēc izsoles tiks sagatavoti dokumenti, kas tiks nosūtīti uz epastu - elektroniski parakstīti dokumenti, vai pa pastu. Atšķirība, ka vairs nevajadzēs sūtīt atpakaļ parakstītas pavadzīmes.

 

ATGĀDINĀM - krotālijām jābūt iespiestām abās dzīvnieka ausīs, jo tas ir vienīgais veids, kā identificēt dzīvnieku. Dzīvnieku nav atļauts pārvietot uz citu novietni vai izvest no valsts, ja tas nav apzīmēts atbilstoši normatīvo aktu prasībām. 

Bullīšu numuri
more items
Telīšu numuri
more items