Vaislas izsoles

2019. gada 17. maijā Liellopu izsoļu namā sadarbībā ar Latvijas Gaļas liellopu audzētāju asociāciju un Gaļas liellopu audzētāju biedrību tiek organizēts pasākums gaļas liellopu audzētājiem!

Turpinot iesākto tradīciju, 17. maijā tiks rīkota Šarolē un Limuzīnas šķirņu vaislas jaunbuļļu demonstrācija un vērtēšana.

Dienas noslēgumā demonstrētos dzīvniekus varēs iegādāties izsolē. Izsolē būs pieejami deviņi Limuzīnas šķirnes vaislas jaunbuļļi vecumā no 1 līdz 2 gadiem, kā arī deviņi Šarolē šķirnes jaunbuļļi vecumā no 1 līdz 2 gadiem.

Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar Latvijas aktīvāko un veiksmīgāko tīršķirnes ciltsdarba saimniecību saimniecību sasniegumiem, gūt jaunas zināšanas, praksi un pieredzi, satikt savas nozares kolēģus, mazliet izrauties no saimniecības darbiem, kā arī iegādāties ekspertu vadībā atlasītu un novērtētu vaislinieku ar sertifikātu savam ganāmpulkam.

Pieredzē par vaislinieku atlasi, izaudzēšanu un sagatavošanu tirgošanai un čempiona titulam dalīsies Vācijas vienas no top tīršķirnes Šarolē audzētājsaimniecībām īpašniece - Regina Müller.

Par darbu ar dzīvniekiem, to pieradināšanu stāstīs speciālists no Igaunijas Targo Pikkmets.

Pārraugiem tiks izsniegts apliecinājums par 6 kvalifikācijas celšanas stundām.

Aicinām visus interesentus!

Vairāk informācijas: 26487982 - Ieva Freidenfelde.

bilde

Dalies